Workshop na Střední zdravotní škole 14. 1.2022

V pátek 14.1. se žáci 8. B a 8. A zúčastnili zajímavé akce na SZŠ Písek.

Ve více než hodinovém programu se seznámili se zásadami záchrany života pomocí umělého dýchání a masáže srdce. Nejzajímavější část  workshopu bala ta, když si žáci zkoušeli masáže srdce na modelech a zjišťovali,na kolik procent by byla jejich pomoc účinná.Někteří žáci byli opravdu zdatní. Zájemci  o studium SZŠ si odnesli materiály s informacemi o předmětech a jejich časové dotaci v jednotlivých ročnících.

V. Slepičková

Předvánoční vycházka

Poslední tři dny před Vánocemi se už ve škole neučilo a tato doba byla věnována stmelování kolektivu třídy.

Kromě jiných aktivit jsme jeden den vyrazili na vycházku po vánočně vyzdobeném Písku.

Přejeme vám veselé Vánoce a šťastný nový rok

Mikroskopování

V přírodovědné laboratoři máme možnost pracovat s velmi kvalitními mikroskopy.

Mikroskopování nás baví.

Výtvarné tvoření

Na hodině výtvarné výchovy jsme si zkusili vytvořit barevnou 3D mozaiku.

Můžete posoudit,jak se nám to povedlo.

ŠKOLA VOLÁ - YouTube

Školní rok 2021/22 jsme úspěšně zahájili.

Stejně jako žáci všech tříd naší školy i 8.B čtyři adaptační dny, které měly z cíl  obnovit a upevnit vztahy ve třídě,umožnit adaptaci na školní výuku a sdílení zážitků z prázdnin.

Některé aktivity se povedly více, některé méně,ale myslím,že závěrečný tradiční bowling byl pro všechny fajn.

Stanovili jsme si pravidla třídy a také se dozvěděli více jeden o druhém. Snažili jsme se spolupracovat při různých aktivitách.

Mgr. Vladislava Slepičková
slepickova@zstsobra.cz