Vítám vás na webových stránkách naší třídy!

Zde najdete různá oznámení, změny rozvrhu a podobně, proto sem choďte pravidelně, nejlépe v neděli večer.

V prvním a třetím prosincovém týdnu zůstávají žáci 6. B doma na distanční výuce, pracují na základě pokynů učitelů jednotlivých předmětů zveřejněných na webu školy, případně v MS TEAMS.

Zejména v hlavních předmětech (matematika a český jazyk) mají žáci možnost účastnit se online výuky. Pro tyto online hodiny platí následující:

- online výuka není povinná, nicméně účast doporučuji
- není pevný rozvrh - žáci musí sledovat kalendář aplikace Teams
- učitelé vypisují hodiny dle svých časových možností vzhledem k jejich školnímu rozvrhu, nelze tedy zajistit, aby byla jedna hodina hned po druhé a podobně
- neeviduje se absence a tyto hodiny slouží hlavně k procvičování a opakování

V případě dotazů mne kontaktujte. :)

Jan Harcuba

V případě problémů nebo otázek se mi ozvěte na mail nebo volejte.

Kontakt na mne: harcuba@zstsobra.cz, konzultační hodiny - pondělí 9:00 - 9:45

Mou zástupkyní je paní učitelka Mgr. Milena Řeřichová, rerichova@zstsobra.cz , s dotazy se můžete obracet na kohokoliv z nás.

Obědy lze nově objednávat pouze přes webovou aplikaci Strava.cz (kód jídelny je 4541). Lze stáhnout i aplikaci do mobilu.

Informace k omlouvání absencí:

1) plánovaná absence

- předem je nutné vyplnit žádost o uvolnění z vyučování a dát k podpisu třídnímu učiteli a řediteli školy.

2) neplánovaná absence

- v první den oznamte třídnímu učiteli důvod absence (mailem nebo telefonicky)

- po návratu do školy je nutné mít absenci písemně omluvenou v žákovské knížce, toto budu kontrolovat vždy v pondělí ráno

Mgr. Milena Řeřichová