Vítejte v novém školním roce 2023/2024.

Plán akcí:

31.1. Výpis z vysvědčení - zkrácené vyučování do 12:50

2.2.2024 - Pololetní prázdniny

07.02.2024 - workshop Faurecia, konec vyučování po skončení akce

Návrat žáků do školy - Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Obědy lze nově objednávat pouze přes webovou aplikaci Strava.cz (kód jídelny je 4541). Lze stáhnout i aplikaci do mobilu.

1.9.2022 se obědy nevydávají.

Informace k omlouvání absencí:

1) plánovaná absence

- předem je nutné vyplnit žádost o uvolnění z vyučování a dát k podpisu třídnímu učiteli a řediteli školy.

2) neplánovaná absence

- v první den oznamte třídnímu učiteli důvod absence (mailem nebo telefonicky)

- po návratu do školy je nutné mít absenci písemně omluvenou v žákovské knížce, toto budu kontrolovat vždy v pondělí ráno (případně první den po příchodu do školy).

V případě problémů nebo otázek se mi ozvěte na mail nebo volejte.

Kontakt na mne: rerichova@zstsobra.cz, konzultační hodiny - pátek 10:00 - 10:45.