1.A v Netěchovicích
Naši prvňáčci vyrazili na výlet do Jihočeského muzea v Netěchovicích a hned se z nich stali malí objevitelé. Všechno je zajímalo a otázky neměly konce ? Tenhle den byl plný radosti, smíchu a nových zážitků ?
Fotogalerie
11 fotek