2. setkání Školičky před školou
I přes velmi horké počasí děti na druhou Školičku před školou dorazily. Se zájmem skákaly a lezly na ninja dráze, nosily míčky na lžičce do cíle, lovily poklady a plnily úkoly. S úsměvem předváděly různá zvířátka, tančily v bublinkách a zvládly i balónkovou výzvu. Za snahu a bojovnost si všechny děti odnesly krásné obrázky, malý dáreček i sladkou odměnu. Seznámení paní učitelek a paní asistentek s budoucími prvňáčky proběhlo ve velmi přátelské a příjemné atmosféře.
Fotogalerie
22 fotek