Bruslení č.2

Dnešní dopoledne patřilo našemu druhému bruslení v pořadí. Opět jsme se spolu s 2.A a 2.B pořádně vyřádili na ledě. Foto v galerii :-)

Pečení

Vánoce se kvapem blíží a tak jsme se rozhodli, že provoníme chodby školy cukrovím. Naše zlatá paní asistentka nám připravila linecké těsto a my se pustili do pečení. Foto v galerii :-)

Bruslím, bruslíš, bruslíme !

Naše třída vyrazila poprvé v tomto školním roce protáhnout své nožky na brusle. Nejprve jsme se trochu protáhli, pak se nás ujali zkušení hokejoví trenéři a užili jsme si spoustu zábavy. V měsíci listopadu návštěvu zimního stadionu ještě zopakujeme :) Foto v galerii

Ten nejstrašidelnější Halloween přeje 4.B

A už jsou z nás čtvrťáci!

Po prázdninách jsme se sešli v hojném počtu, avšak ještě během září a října nám přibyli další spolužáci. Nyní je nás celkem 19.

Máme novou třídní učitelku, Mgr. Magdalenu Moravovou. Rychle jsme si na sebe zvykli a doufáme, že budeme spolu hezky vycházet. Jako téma pro tento školní rok máme mořský svět a piráty. Tak piráti, vzhůru do práce ! Nastupte si na palubu, vyrážíme směr přístav - 5.B.

Mgr. Magdalena Moravová
moravova@zstsobra.cz