II. oddělení Oranžová pastelka

Pavla Dermeková Dis.

ŠA Markéta Svatková

Věkové složení: 4 - 5 let

Nejvíce se naučíme, když si všechno vyzkoušíme.

Děti se ráno v 6.00 hod. scházejí ve třídě Žlutá pastelka a do své třídy odcházejí v 7.00 hod. Odpoledne je provoz třídy do 15.30 hod. a liché týdny do 15.00 hod. Provoz je zajištěn do 16.30 hod. ve třídě Žlutá pastelka.

Třída je prostorná, rozdělená na dvě části. Nemá stálou ložnici, lehátka se denně rozkádají. Ložní prádlo je uloženo v poličkách pod svou značkou dětí.Třída má nainstalován z bezpečnostních důvodů videotelefon na otevírání dveří.

Třída je vybavena vhodnými didaktickými pomůckami a hračkami, které se doplňují každý rok. Děti využívají prostor třídy ke konstrutktivním a námětovým hrám, kde také dětem slouží kuchyňka. Ve třídě je umístěna knihovnička s odpočinkovým koutkem a dotyková interaktivní tabule.

K dispozici je také různorodý výtvarný a pracovní materiál.

K vybavení třídy patří TV, DVD přehrávač, CD přehrávač, piáno a drobné rytmické nástroje.