Turnaj v přehazované

Eva Moulíková 19.5.2023

Ve čtvrtek 18. 5. 2023 se pro žáky 6. a 7. tříd uskutečnil školní turnaj v přehazované. Probíhal ve dvou kategoriích, chlapci hráli ve velké tělocvičně a dívky v malé. Bojovalo se o putovní poháry. Na prvním místě v kategorii chlapci se umístila třída 7.A. V kategorii dívek získala putovní pohár třída 7.B. O pěknou atmosféru se po celý turnaj starali žáci 6. a 7. tříd, kteří se turnaje aktivně nezúčastnili. Funkce rozhodčích se ujali naši deváťáci. I jim patří velké díky.