Sportovní den

Michaela Bicanová 17.6.2022

Šobrožáci na START

První ročník sportovního dne se velmi vydařil. Žáci devátého ročníku se stali rozhodčími, paní učitelky v rolích trenérů povzbuzovaly svoje šobrožáky na startu. Na prvním stupni prošli všemi disciplína celé třídy, na druhém stupni si už žáci mohli vybrat na jakou disciplínu se budou specializovat.  Celé sportovní dopoledne proběhlo v rychlém tempu a ani jedna část atletického areálu nezůstala prázdná. Při slavnostním vyhlašování, kde samozřejmě nemohli chybět ani stupně vítězů, jsme rozdali nejlepším dívkám a chlapcům v každé kategorii celkem 126 medailí, diplomy a sladké odměny. Blahopřejeme sportovcům k obdivuhodným výkonům a těšíme se na další ročník, třeba zvítězíš právě ty.