Souboj čtenářů

Eva Moulíková 15.5.2023

Skvělý úspěch šesťáků ve finále Souboje čtenářů!!!!!

V pátek 12.5. vyrazili šesťáci do Prahy na finálové kolo soutěže Souboj čtenářů. Konečný výsledek byl opravdu vynikající - 4. místo z celkového počtu 88 škol z celé republiky!! Soutěžící předvedli výborné znalosti, odvahu a vzájemnou spolupráci. I přes počáteční nervozitu a obavy dokázali obstát v tak veliké konkurenci a vybojovali skvělé umístění. Za odměnu si všichni odvezli krásné ceny. Žáci měli také možnost nechat si podepsat knihu a popovídat si se 2 autorkami soutěžních knih – Pavlínou Jurkovou a Olgou Stehlíkovou. Pro všechny to byl opravdu silný a nezapomenutelný zážitek.

Velké dík patří nejenom všem žákům, kteří si knihu pečlivě přečetli, ale také všem paním asistentkám a učitelkám, které se s dětmi na soutěž svědomitě připravovaly.