Vánoční dílna

Vendula Bílková 31.1.2022

Začátkem adventu se na naší škole konaly vánoční dílny. Naše třída vyráběla krásné dekorace na dveře či okno a někteří pomáhali také s výrobou svícnů a ozdobiček ze sádry.

Dílny se konají tradičně začátkem adventu a výrobky se prodávají na jarmarku, který bývá spojený se dnem otevřených dveří. Žáci se střídají na stanovištích a mají možnost tvořit různé vánoční ozdoby a dekorace. Letos jsme se museli přizpůsobit aktuální koronavirové sitaci, nikde jsme se nestřídali, ale i tak jsme si vyzkoušeli různé techniky vyrábění. A následný jarmark byl opravdu pestrý.