POKOS - příprava občanů k obraně státu

Eva Moulíková 29.4.2024

Ve středu 24.4. se u nás ve škole opět objevila armáda a udělala projektový den, tentokrát pro 5. a 6. ročník. Připravili si pro nás 7 stanovišť, která se nacházela v terénu na pozemku naší školy. Největší úspěch měly samozřejmě stanoviště s airsoftovými zbraněmi a vzduchovkami, kde si žáci mohli vyzkoušet střelbu na terč. Nechyběla ani práce s mapou, hod granátem, oživování figurýn a základní vybavení vojáků v terénu. Děkujeme armádě za prima aktivity a příjemné vzdělávací dopoledne.
M. Bicanová