Adaptační dny

Vendula Bílková 19.1.2022

Začátek školního roku se nesl v duchu adaptačních akcí, přece jen jsme se dlouho neviděli, minulý rok jsme ve škole víc nebyli, než byli, distanční výuka nám neumožnila potkávat se.

V září jsme se tedy těšili na společné aktivity, hry, povídání. Čas jsme trávili jak ve škole, tak venku, protože bylo ještě stále krásné počasí. Jedním z našich cílů byla vycházka na Živec. Další den jsme se měli utkat v soubojích v Laser aréně, bohužel opět zaúřadoval covid a téměř všichni museli do karantény. Příště nám to už ale určitě vyjde.