INFORMACE - nástup žáků od 12.4. 2021 + rozvrh hodin

Aneta Zuntová 13.4.2021

Od pondělí 12.4. bude probíhat tzv. rotační výuka.

Žáci 4.B budou tedy do školy chodit pouze v sudé týdny - na prezenční výuku půjdou tedy poprvé 19.4.

V týdnu od 12.4. bude i nadále probíhat distanční on-line výuka.

V týdnu od 19.4. bude příchod žáků 4.B (každá třída má jiný vchod) zelenou bránou z přdní strany školy a následně nouzovým vchodem (ne u družin, ale postranním vlevo od družin) bude zde každé ráno čekat asistentka, která je povede.

Ve třídách následně proběhne vždy v pondělí a ve čtvrtek v rámci 1.vyučovací hodiny testování žáků přímo na místě.

Obědy budou mít žáci v čase 12:40 - 13:00 každý den.

Další důležité informace naleznete na webu školy na hlavní straně: https://www.zstsobra.cz/web/specialy/informace-k-navratu-do-zs-a-ms-i-a-ii-cast.2072

Doufám že vše zvládneme a úspěšně zakončíme tento nelehký školní rok :)