3.B Anglický jazyk

Petra Souchová 13.10.2020

Hello children :-)

13/1/2021 - učebnice str. 24 - procvičení slovní zásoby, DÚ - AB (activity book - pracovní sešit) -  29/2 - rozděl slovíčka do správných košů podle A/AN - nápověda v učebnici str 24) a  30/1

4/1/2021 - tento týden máte zadaný kvíz v MS TEAMS. Procvičíte si slovíčka z nové lekce - v kvízu jich je 6 (učebnice str. 24). Zároveň si prosím vypište slovíčka z pracovního sešitu - str. 90/ Unit 4 -> APPLE - HAMBURGER. Slovíčka napište do SLOVNÍČKU.

________________________________________________________________________________________

4/11: Přidala jsem foto pracovního sešitu (hlavně Maty). :-)

Úkol: pracovní sešit - str. 16 - dopis o tobě, str. 18 - opakování - co vše již umím. Vypracované vyfoť a pošli na mail (souchova@zstsobra.cz) nebo vlož na nástěnku v MS TEAMS - vše nejdéle do 10.11.2020.

Kdo nemá učebnici - nabízím možnost nakopírování a vyzvednutí ve škole. Dejte mi, prosím, vědět (mail, MS TEAMS) do této nedělě 8.11.2020, kdo má zájem a já připravím - byla by k vyzvednutí v kanceláři u p. Koudelkové.

Moc se na vás těším ve středu na první online hodině. Mějte připravený pracovní sešit, sešit, psací potřeby. Kdo má učebnici, připraví si ji. Kdo nemá, je připravena tady v souborech a bude i MS TEAMS na nástěnce :-)

______________________________________________________________________________

Protože se neuvidíme ve škole, až bude HALLOWEEN, dávám vám alespoň písničku, kterou bychom zpívali ve škole. Snad se bude líbit. Pusťte si ji a zkuste opakovat slova, která uslyšíte. Zvládnete si zapamatovat, jak se řekne třeba čarodějnice, pavouk nebo duch? :-) Užijte si to!

Dnes jsme si řekli, co budete v následujících dnech dělat. Ale pro jistotu vše najdete i tady.

Pracovní sešit

str. 12/1 (dobrovolný poslech - ), 12/2, 13/3, 13/4 (opakování barev)

str. 14/ 1 (dobrovolný poslech), 14/2 (opakování barev).

Kdo ještě nedopsal slovíčka, bohužel to má delší, ale to už je na každém z vás. Postupně tedy dopisujeme slovíčka UNIT 2 (pracovní sešit, str. 89 - píšeme třetí etapu od "PLEASE po WHERE´S ...FROM"). Info pro rodiče - předchozí slovíčka z UNIT 2 mají být napsaná.

V odkazech níže máte dobrovolné poslechy a online procvičování k dané lekci (UNIT 1, začali jsme UNIT 2).

Jak jsme si řekli ve škole - je to opakování a už se těšíme, až se vrátíme :-)

SLÍBENÉ HRY A PŘÍBĚHY: https://elt.oup.com/student/happystreet/level1/?cc=cz&selLanguage=cs