ROZDÁNÍ UČEBNIC

Michala Brandtnerova 5.9.2020

Rozdání učebnic pro ty, kteří se neúčastní výuky ve škole.

V pondělí 22. 6. 2020, v čase od 9.30 do 12.00 a od 13.00 do 15.00, se budou rozdávat učebnice na příští školní rok.

Z důvodu zabezpečení hygienických opatření se mi prosím ozvěte, kdo ve který čas dorazí, aby se vás nesešlo v jednu dobu moc najednou. Předání proběhne jako při odevzdávání učebnic - projdete zelenou bránou (naproti Jednotě) a sejdete ke dvěřím družin. Mějte, prosím, s sebou roušku. Rodiče do školy nesmí!

Odevzdání učebnic pro ty, kteří se neúčastní výuky ve škole.

V týdnu od 15. 6. do 17. 6. 2020 budeme vybírat učebnice. Poprosím, abyste je přinesli individuálně, nejlépe v pondělí 15. 6. 2020, v čase od 7.30 do 15.00, po předchozí domluvě.

Z důvodu zabezpečení hygienických opatření se mi prosím ozvěte, kdo ve který čas dorazí, aby se vás nesešlo v jednu dobu moc najednou. Můžete se domluvit i mezi sebou a jeden může donést učebnice od více lidí najednou.

Žák si také bude moci vyklidit skříňku (na konci roku v ní nesmí nic zůstat), popř. si vzít věci ze třídy - to proběhne individuálně se mnou. RODIČE do školy NESMÍ.

V daný čas si vás vyzvednu u zelené brány (naproti Jednotě). Mějte, prosím, s sebou roušku. V případě, že vám nějaká učebnice chybí, ztratili jste ji či poničili, mějte s sebou také peníze na úhradu. Učebnice mějte vygumované, slepené, podepsané!!!!!

Seznam učebnic:

• Český jazyk (Fraus)
  • Čítanka - čtení s porozuměním (Nová škola)
  • Matematika (Fraus)
  • Hravá Přírodověda (Taktik)
  • Vlastivěda - 2 ks (Alter)
  • Hudební výchova (SPN)
  • Anglický jazyk - Happy street 2