Obecné informace

Michala Brandtnerova 5.9.2020

Aktualizace 10. 6. 2020

V termínu od 22.6. do 26.6.2020 proběhnou online třídní schůzky. Podrobné informace o termínu a formě TS se dozvíte v předstihu zde.

INFORMACE - KONEC ŠKOLNÍHO ROKU

Milí čtvrťáci, blíží se nám konec školního roku a vzhledem k tomu, že se se všemi ve škole nevidím, budu vám zde postupně sdělovat potřebné informace.

1. Klasifikační pedagogická rada se uskuteční 17. 6. 2020. Známky musí být uzavřeny do pátku 12. 6. 2020.

2. Vybírání učebnic – v týdnu od 15. 6. do 17. 6. 2020 budeme vybírat učebnice. Kdo chodíte do školy, vezměte si je v pondělí rovnou s sebou. Ostatní poprosím, aby je přinesli individuálně, nejlépe v pondělí, v čase od 7.30 do 15.00, po předchozí domluvě. Z důvodu zabezpečení hygienických opatření se mi prosím ozvěte, kdo ve který čas dorazí, aby se vás nesešlo v jednu dobu moc najednou. Můžete se domluvit i mezi sebou a jeden může donést učebnice od více lidí najednou. Budete si také moci vyklidit skříňku (na konci roku v ní nesmí nic zůstat), popř. si vzít věci ze třídy.

Dejte si tedy, prosím, všechny učebnice do pořádku! Vygumujte, slepte… V případě ztráty či poškození, počítejte s finanční náhradou.

3. V týdnu od 22. 6 do 26. 6. 2020 se budou učebnice rozdávat. Napíši vám zde termíny, kdy si je budete moci vyzvednout.

4. Vysvědčení – vydávat se bude 30. 6. 2020 po skupinkách, abychom opět dodrželi veškerá hygienická opatření. Čas vám upřesním ihned, jakmile se ho dozvím.

Krásné dny plné sluníčka

Vaše paní učitelka Michala Brandtnerová

Odkaz na Skype hodinu.

Milí žáci, vážení rodiče,

prosím Vás o vyplnění tohoto dotazníku, na téma Distanční vzdělávání žáci a rodiče, je krátký :).

Moc děkuji.

Kdo budete mít zájem a možnosti ve čtvrtek 30.4.2020 v 10 hodin proběhne online schůzka na

Skype https://www.skype.com

Těším se na Vás

Michala Brandtnerová

Milí rodiče a žáci,

posílám všem moc pozdravů a moc mě mrzí, že se nemůžeme učit společně ve škole. Věřím tomu, že tuto situaci všichni zvládneme a co nejdříve se opět setkáme.

Zatím zkusíme výuku online, v záložce „Mimořádné úkoly“ budete mít zadané úkoly z jednotlivých předmětů, které budete vypracovávat. Vždy na začátku týdne budou vloženy nové úkoly. Vždy do pátku prosím o zaslání vypracovaných úkolů (vyfocené / naskenované) do emailu.

Konzultační hodiny:

Každý všední den od 9.00 do 11.00 (nebo jiný termín po domluvě). Konzultovat můžeme pomocí emailu (brandtnerova@zstsobra.cz).

Těším se, až se zase uvidíme. Věřím, že to společně zvládneme. Držte se a opatrujte.

Vaše paní učitelka