Třídíme odpad doma i ve škole

Nikola Šornová 19.2.2020

Celý minulý týden jsme se s dětmi věnovali tématu Ekologie, s čímž souvisí i třídění odpadu. Nejen, že jsme si shrnuli, jaké známe kontejnery na odpad a co přesně do kterého můžeme vyhodit, ale řekli jsme si, jak každý třídí odpad doma, proč je to dobré, kde můžeme najít kontejnery na tříděný odpad v okolí naší školy. Samozřejmě jsme si okolí školy i prošli, abychom se přesvědčili, že opravdu víme, kde se kontejnery nachází. :-) Na závěr jsme společně vytvořili projekt, který se právě tříděním odpadu zabývá. :-)