Přespolní běh

Eva Moulíková 22.9.2023

V úterý 19. 9. 2023 jsme se zúčastnili okresního kola v přespolním běhu, který se konal v Píseckých horách. Na 3. místě ve své kategorii (dívky 8. a 9. tříd) doběhla Kristýna Kozáková z 8.A. Celkově jsme doběhli na 5. místě. V kategorii chlapců 8. a 9. tříd jsme také skončili na 5. místě. Přespolního běhu se zúčastnili žáci František Osvald, Adam Vlk, Alexandr Velek, Filip Velický, Václav Kozák, Martin Kozma, Veronika Muchychka, Tamara Trubková, Adéla Dušková a Kristýna Kozáková.