Čarodějnická noc

Nikola Šornová 4.5.2018

Dne 26. 4. 2018 v 17. 00 hod. jsme se sešli ve škole, abychom zde prožili čarodějnickou noc. Přišli všichni žáci naší třídy a mnozí byli oblečeni v čarodějnických kostýmech. Program byl opravdu bohatý. Nejprve jsme se sešli v atriu, kde jsme plnili různé zábavné úkoly. Večeře byla zajímavá, protože jsme si opékali vuřty (byly moc dobré). Po večeři jsme si chvíli povídali, potom byla vyhlášená stezka odvahy. Byli jsme všichni odvážní a snažili se překonat svůj strach. Poté jsme si připravili ležení, podívali se na pohádkový příběh a šli spát. Ráno se nám nechtělo vstávat, ale přesto jsme to zvládli a uklidili po sobě všechny svoje věci. Na snídani jsme si pochutnali na dobrotách, které napekly maminky a babičky. Čarodějnická noc se vydařila.