Bláznivý týden

Eva Moulíková 30.3.2022

V týdnu 21. - 25. 3. 2022 se u nás ve škole konal "Bláznivý" týden. Na každý den v týdnu bylo předepsáno téma, jak jsme měli ten den přijít do školy (speciální účes či pokrývka hlavy, tepláky, povolání, kluk za holku a holka za kluka, hrdinové). Nejlepší třídy z prvního i druhého stupně měly být oceněny sladkou odměnou. Snažili jsme se na každé téma dobře připravit, sehnat si vhodné oblečení i doplňky. I paní učitelka se zapojila.

Dnes proběhlo vyhodnocení a za druhý stupeň jsme vyhráli my!!! JUPÍÍÍÍÍÍ :-). Čekala nás sladká odměna formou zákusků :-). MŇAM :-P.

Už se těšíme na nějakou další akci, kde si budeme moc zasoutěžit :-).