6.A Přírodopis

Eliška Indrová 9.10.2020

Ahoj všichni,

tady máte obrázek mikroskopu.

Buď si to překreslete nebo si ho vytiskněte.

Podle učebnice na str. 15 si mikroskop popište a napište funkci jednotlivých částí.

Kontrola příští hodinu přírodopisu.

19.10. - 23.10.2020

Ahoj všichni,

tento týden se dovíte něco o virech a bakteriích (jak důležité pro toto období).

V souborech naleznete přílohu s názvem viry a bakterie (vkládám vždy ve formátu docx a pdf - máte možnost si vybrat, snad to půjde všem otevřít).

Na první stránce je popsána charakteristika virů a bakterií, na druhé jsou vyobrazeny tvary bakterií.

Přečtěte, pokud máte tiskárnu, vytiskněte a nalepte do sešitu. Pokud nemáte tiskárnu prosím aspoň stručně opište.

Díky moc všem, kteří svědomitě pracují.

PS: nemusíte to posílat, toto zkontroluji až se uvidíme ve škole.