Nabídka knih

Helena Zabilková 8.5.2020

Vážení rodiče,

naše škola, tedy i naše třída, dostala z projektu Pomáháme školám k úspěchu knihy, které jsou určeny pro děti. Jedná se o knihy, které jsou zde na fotkách. Jde o velmi pěkné tituly. Knihy jsou zdarma, můžete si je s dětmi přečíst a ponechat nebo knihu můžete dát zpět do třídní knihovničky a vybrat si jinou. Pokud byste o kteroukoliv knihu měli zájem, neváhejte zavolat, napsat. Více informací ještě naleznete v sekci "Knižní dar" vedle "Mimořádných úkolů".

Přeji hezké dny a pěkné počteníčko

Helena Zabilková