Konce vyučování během školního roku

Helena Zabilková 4.9.2020

Vážení rodiče,

od pondělí 7. září se již učíme podle rozvrhu hodin, naleznete jej na zadní straně žákovské knížky.

Vzhledem k tomu, že stále přetrvává úprava časů obědů, budou děti ze školy vycházet takto:

Pondělí: na oběd jdeme v 11:40, děti ze školy odcházejí v 12:35

Úterý: na oběd jdeme v 11:40, děti ze školy odcházejí v 12:35

Středa: na oběd jdeme v 11:40, děti, které neobědvají, jdou v 11:40, děti, které obědvají a pak jdou domů, budou před školou cca ve 12 hod.

Čtvrtek: na oběd jdeme v 11:40, děti ze školy odcházejí v 12:35

Pátek: na oběd jdeme v 11:20, děti tedy odcházejí v 11:40 ( i ti, kteří na oběd nechodí,vyučování končí v 11:40)

Snad jsem to napsala přehledně, v případě dotazů volejte :-)