5.B Matematika

Romana Bláhová 13.10.2020

Týden od  23.11. do 27.11. bude probíhat online výuka.

Domácí úkol pro tento týden bude Pracovní list - Matematika - opakování (příloha)

Týden od  16.11. do 20.11. bude probíhat online výuka.

Domácí úkol pro tento týden bude Pracovní list - Písemné dělení a násobení (příloha)

Týden od  9.11. do 13.11. bude probíhat online výuka.

Domácí úkol pro tento týden bude vypracovat Pracovní list -Dělení a násobení, viz příloha

Zašlete pouze vypsané výsledky jednotlivých příkladů.

Týden od  2.11. do 6.11. bude probíhat online výuka.

Domácí úkol pro tento týden bude vypracovat Pracovní list - Zlomky, budeme si ho vzájemně kontrolovat v pátek.

Přeji vám, aby se vám dobře pracovalo!!     :-)

Týden 19. 10. - 23. 10. 2020

Tento týden procvičíme dělení jednociferným číslem, viz příloha. Můžete si pracovní list vytisknout nebo si příklady přepsat do školního sešitu. Příklady slouží jako příprava na dělení dvojciferným číslem, které nás čeká po prázdninách, kdy budete, doufám, opět ve škole na prezenční formě výuky.

Vyřešený pracovní list si přineste s sebou na hodinu matematiky v pondělí 2. 11. 2020 - snad se uvidíme :).