2.A, 2.B Německý jazyk

Miloslava Kučerová 19.10.2020

Ahoj děti, v příloze vám posílám slibované číslovky. Už jsme se naučili počítat od 0-3. Ještě jsem vám tam vložila na vymalování 3 vlajky - německou, rakouskou a švýcarskou. Zkuste vymalovat, po prázdninách se na to podíváme společně.

TÝDEN  9. - 13.11.2020

Ahoj děti,

minulý týden jsme se poprvé společně učili online a bylo to moc prima. Zopakovali jsme si počítání a naučili se 4 nové barvy, příští hodinu tedy v pátek budeme v tom zase pokračovat. Poproste rodiče a zopakujte si:

* Počítání 0-3

* Barvy : ROT (červená), SCHWARZ (černá), GELB (žlutá), WEIβ (bílá). Do přílohy jsem vložila pracovní list a vy si můžete vybarvit ty barvy, které už znáte. :)