Rej čarodějnic na ZŠ T. Šobra

Eva Moulíková 30.4.2024

Také na školní hřiště se v pondělí 29.4. slétli čarodějnice, mágové a nejrůznější mysteriózní postavy. Pro děti z prvního stupně bylo připraveno Čarodějnické odpoledne s opékáním buřtů. Deváťáci si pro ně přichystali i různá stanoviště s úkoly, takže se nikdo nenudil. Hrál se fotbal, basketbal, tančilo se, ale nechyběl ani slalom s košťaty, malování na obličej, poznávačka rostlin nebo logické hádanky, samozřejmě vše s čarodějnickou tematikou. Večer si všichni užili stezku odvahy.