Testování telěsné zdatnosti

Ivana Veselá 31.10.2022

V rámci hodin tělocviku absolvovala naše třída testování tělesné zdatnosti, které je určeno žákům třetích a pátých tříd a probíhá pod záštitou MŠMT. Spolu s vyučujícícmi tělocviku plnili několik disciplín - skok z místa, sedy lehy na čas, člunkový běh a vytrvalostní běh. Celé dopoledne bylo pro děti velmi zábavné, ale zároveň i náročné. Všechny děti zvládly jednotlivé úkoly skvěle a těší se na další sportovní aktivity. Poděkování patří p. uč. Titlové a p. uč. Houdkovi.