Helena Zabilková 18.11.2021

Pondělí 13. 12.

Milé děti, dokončete Marťánka, brzy (již zítra) nás čeká nový díl :-)

V malé Písance dokončete stranu 2.

Úterý 30. 11.

Milé děti, v Marťánkovi prosím vypracujte stranu 63, čtěte NĚKOLIKRÁT. V Písance pak strany 21 a 23.

Pondělí 29. 11.

Milé děti, v Marťánkovi prosím vypracujte str. 62 a v Písance str. 20. HODNĚ ČTĚTE, mooooc se na vás těším. Tyto úkoly platí pouze pro děti, které nechodí do školy.

Úkoly pro chytré hlavy: Vymyslete a namalujte či napište 5 slov, která začínají na písmenko N. Obrázek mi prosím pošlete na WhatsApp nebo na Messenger. Tento úkol je pro vŠECHNY aurčitě za něj pošlu velikánskou jedničku.

Pátek 26. 11.

Milé děti, prosím vypracujte v Marťánkovi stranu 61 a v Písance stranu19.

Čtvrtek 25. 11.

Vypracujte prosím v Marťánkovi str. 60 a v Písance str. 18. Nezapomeňte pilně procvičovat čtení :-)

Středa 24. 11.

Milé děti, vypracujte prosím v Marťánkovi str. 58 a 59, v Písance str. 16 a 17. Pokud budete chtít, zahrejte si s rodiči slovní fotbal, zkoušejte diktát písmen i slov.

Pondělí 22. 11.

Milé děti, vypracujte prosím dnes v Marťánkovi strany 56 a 57, když už budete vystřihávat písmenka, můžete si dodělat i ta ostatní :-)

Písanka str. 15

Zítra půjdou děti, které jsou ve škole, na bruslení, pošlu tedy jen zábavné nepovinné úkoly.

Pátek 19. 11.

Milé děti, dnes jsme se seznámili s novým písmenkem D a Ď, vypracujte prosím v Marťánkovi stranu 55, ať si písmenko lépe zapamatujete.

V Písance pak vypracujte stranu 21, která vám bude písmenko D připomínat.

Čtvrtek 18. 11.

Milé děti, dnes jsme v Marťánkovi pouze opakovali. Cvičte prosím čtení slov na str. 54. Rodiče poprosím, aby vám nadiktovali tato slova: LES, KŮL, OKO, MÁJ, EMA, OLA. Děti je zapíší na str. 54 dole do rámečků.

V Písance prosím vypracujte str. 14, před psaním si pořádně procvičte ruce pomocí našich básniček a nezapomeňte na správné sezení :-)

Úkoly pro chytré hlavy:

Postavte své jméno např. z kostiček, párátek, těstovin nebo z čehokoli jiného (fantazii se meze nekladou) a poproste rodiče, aby vás vyfotili a fotku mi poslali na mail, WhatsApp nebo Messenger, moc se na vaše nápady těším.

V sekci soubory také naleznete několik pracovních listů, které NEJSOU POVINNÉ, ale můžete si je vytisknout a vypracovat.

Těším se na vás zítra při online hodině v 9:00 hod.