Jsem Laskavec

Helena Zabilková 16.11.2022

Již podruhé se naše třída zapojila do celostárního projektu Jsem Laskavec. Letos jsme si odhlasovali, že potěšíme babičky a dědečky v domově pro seniory Světlo. Vše začalo přípravou sušenek, které děti samy napekly, a namalováním obrázků. Dnes jsme se pak za babičkami a dědečky vypravili, společně si s nimi zacvičili, zahráli různé hry a předvedli jim pásmo písniček. Jsme moc rádi za společně strávené dopoledne a uvidíme, kam nás "Laskavec" dovede příští rok.

Děti z 2.A