DEN DĚTÍ

Eva Moulíková 5.6.2023

1. června se konal v naší školce Den dětí. Rozhodly jsme se přijmout pozvání žáků 2.A naší ZŠ. Ti si pro nás na školním hřišti připravili spoustu stanovišť se zajímavými aktivitami, nejen sportovními. Moc děkujeme paní učitelce Heleně Zabilkové, paním asistentkám Zuzaně Filipové, Dáše Roušové a celé třídě 2.A za skvělou přípravu. Poděkování patří také žákům 8.A s dopomocí na jednotlivých stanovištích. Celé dopoledne jsme si společně všichni moc užili.
Děti z 12. MŠ