Výlet do ZOO Hluboká nad Vltavou

Miloslava Kučerová 21.6.2023

Dne 20. 6. jsme jeli na školní výlet do ZOO Hluboká nad Vltavou. Cesta byla poměrně komplikovaná, protože byla výluka na železnici, ale nám to nevadilo. Od vlaku jsme šli pěšky. Zoologická zahrada má po jaru nové přírůstky: malá medvíďata, opičky, klokánky, orlíky, ovečky a jiné. Všechna zvířátka jsme si prohlédli, také jsme si pohráli v dětském koutku a koupili jsme si něco dobrého na zub. Vyšlo nám pěkné počasí. Jak se nám výlet podařil vidíme na našich fotkách.