Škola v přírodě: 2.A, 3.A,B

Eva Moulíková 19.5.2023

Den čtvrtý - 25. 5. 2023

Posíláme poslední zprávy ze školy v přírodě a zítra už se těšíme domů. Dnes jsme sportovali na hřišti, hledali zlaté šupinky a za ně si pak kupovali odměny v kouzelném krámku. Odpoledne proběhly závěrečné hry v týmech a vyhlášení vítězů. Posledním dobrodružstvím bude večerní stezka odvahy. Bylo nám tu skvěle, ale nemůžeme se dočkat, až v pátek uvidíme rodiče. Tak zase někdy příště.

Den třetí - 24. 5. 2023

Ahoj všem, hlásíme se s dalším reportem. Ráno jsme nemohli ani dospat, protože nás čekal výlet do Prášil. Najít opravdové zlato se jen tak někomu nepoštěstí, nám se to ale dnes podařilo. Cestou jsme plnili různé úkoly, soutěžili, zašli si do cukrárny a před odjezdem autobusu stihli i hřiště. Večer se těšíme na táborák a opékání. A kdo našel nejvíce zlata? Uvidíte doma, až každý vybalí svůj kufr.

Den druhý - 23. 5. 2023

Dnes vypukla zlatá horečka! Dopoledne jsme se rozdělili na týmy a spolu s instruktory se vydali hledat zlatou žílu. Posilněni ovocnými knedlíky jsme mohli v dobrodružství pokračovat - odpoledne se neslo v duchu lesních her a kutání zlata. Ještě nás čeká večerní program a hurá do hajan. Všichni jsme v pořádku, užíváme si pěkné počasí a prima partu. Máváme domů.

Den první - 22. 5. 2023

Hurá, dorazili jsme! Cestu zvládli všichni bez problémů, ubytování se nám líbí a sluníčko nás celý den neopustilo. Díky krásnému počasí jsme stihli vidět lesní bunkry, zajít si na zmrzlinu a ovlažit se v Kneippových lázních. Večer usneme vyčerpáním, ale s plno novými zážitky. Děti jsou spokojené a pozdravují domů.