Čarodějnická noc

Helena Zabilková 3.5.2017

Také naše třída se zúčastnila čtvrteční celoškolní Čarodějnické noci. Sešli jsme se vyzbrojeni spacáky, karimatkami a hlavně výbornou náladou a očekáváním. Po podvečeru stráveném mnoha různými činnostmi jsme si dali skvělou večeři připravenou deváťáky a pak už jen čekali na hlavní bod programu - stezku odvahy. Mnozí z nás si opravdu "sáhli na dno", škola v noci je opravdu hrůzostrašná. Ještě jsme si vyčistili zuby a hurá do spacáků. Někteří z nás spali poprvé mimo domov, ale všichni jsme nakonec usli a ráno měla paní učitelka co dělat, aby nás dostala z pelíšků. Po úžasné snídani, kterou nám již dopředu napekly maminky, jsme se museli smířit s tím, že škola je místo pro učení a my tedy musíme "do lavic". Odnesli jsme si spoustu zážitků a otázku: "Kdy zase budeme spát ve škole?"

třída 1. B