Spaní ve škole

Nikola Šornová 22.11.2017

Když jsme se dozvěděli, že paní učitelky pro nás připravují spaní ve škole, měli jsme velkou radost. Společně jsme se setkali v 17. 00 hodin v šatně. Moc jsme se těšili. Maminky nám přibalily spacák, pyžamo, hygienické potřeby a my jsme k tomu přidali svoje plyšáky. S sebou jsme si přinesli dobroty na snídani.

Ve škole už na nás čekaly paní učitelky. Nejdříve jsme si pohráli v tělocvičně, potom jsme připravili pizzu a paní učitelka Míla jí upekla. My jsme mezitím nacvičovali s paní učitelkou Nikčou program na besídku.

Na pizze jsme si pochutnali a následovala příprava našich pelíšků. Neminula nás ani stezka odvahy s pokladem a věřte, že jsme poklad opravdu našli.

Večer se nám nechtělo usínat, proto nám Nikča četla pohádky. Ráno jsme vstávali hodně brzy v 6 hodin. Všechno jsme po sobě uklidili. Čekala nás výborná snídaně a ještě program ve školní knihovně „Snídaně s knihou“.

Moc se nám vše vydařilo a těšíme se na další zajímavé akce.

Žáci 2. A