Dotazník pro žáky a rodiče naší školy

Romana Bláhová 9.6.2020
Milí žáci, vážení rodiče!
V samém závěru období distanční výuky a v souvislosti s připravovanou klasifikací žádáme o vyplnění ještě jedné ankety.
Navazujeme na anketu minulou, která se zabývala formou distančního vzdělávání. Nyní se chceme ptát především na obsah výuky. Pomůže nám to nejen zjistit, co si nyní myslíte, ale data využijeme i v přípravě na příští školní rok.
Otázky jsou nutně obecné a nelze jít do velkých detailů. Podrobnosti a obsáhlejší vyjádření lze napsat do poslední kolonky.
Podobně zaměřený dotazník vyplňují současně i pedagogové.
Anketa je opět anonymní, krátká, většinou se vybírá z nabízených odpovědí, prostor pro volné vyjádření je dobrovolný. Odpovídejte podle možností buď žák sám za sebe, nebo rodiče s žákem nebo rodič za dítě tak, aby celkový počet odpovědí zhruba odpovídal počtu žáků školy.
Agregované výstupy zveřejníme na webu školy. Odkaz na dotazník.