U ŠOBROVKY JSME ROZSVÍTILI LAMPIONY….

Romana Bláhová 15.11.2022
… a vydali se do tmy v lampionovém průvodu. Mnoho žáků naší školy se svými rodiči přišlo dnes v 17 hodin před školu a vydali se směrem k Píseckým horám. Děti (a možná i některé maminky či tatínkové) cestou plnily úkoly, získávaly razítka a na konci každý účastník dostal medaili, slavnostně se podepsal a pokud reagoval na úkol: “Nakresli lampionek s obrázkem školy”, získal i další sladkou odměnu s omalovánkami. Děkujeme všem rodičům za aktivní účast, déváťákům za velkou pomoc na stanovištích a samozřejmě i všem organizátorům.

Mgr. Helena Zabilková