Souboj čtenářů

Eva Moulíková 29.5.2024

V pátek 24.5. 2024 vyrazili žáci 6.A i 6.B do Prahy na finálové kolo soutěže Souboj čtenářů. Soutěžící předvedli opravdu super znalosti, odvahu a vzájemnou týmovou spolupráci. I přes počáteční nervozitu a obavy dokázali obstát ve velké konkurenci 100 škol z celé republiky a vybojovali nádherné 2. místo. Stali jsme se nejlepší základní školou v republice - předběhli nás žáci víceletého gymnázia z Třebíče.
Velká gratulace a díky patří nejen žákům, ale také paní učitelkám a asistentkám, které se s dětmi na soutěž svědomitě připravovaly - Vendule Bílkové, Lucii Samcové, Romaně Bláhové, Haně Malé a Janě Staňkové!
Za čtenářský tým Romana Bláhová