Distanční výuka

Hana Říhová 2.3.2021

Vážení rodiče,

od 1.3.2021 z důvodu uzavření MŠ přecházíme na distanční výuku.
Každý týden budeme zasílat materiály a pracovní listy pro děti k vypracování.
Zároveň potřebujeme mít i  zpětnou vazbu, že spolupráce mezi rodinou a školkou funguje.
Prosím rodiče dětí, které dlouhodobě školku nenavštěvují a úkoly vypracované doposud nedonesli,
aby tak učinili a v pátek 5.3.2021 v době mezi 9-12hodinou nebo se telefonicky domluvili na čísle 775970530.
Úkoly zadávané v době od 1.3. 2021 dětem zakládejte a stačí předat až při znovuotevření MŠ.

V případě, že nemáte možnost tisku nových materiálů, můžete si je také vyzvednout v pátek 5.3.2021 ve výše uvedeném čase.

--