Bobování na kvildě

Hana Říhová 24.1.2023

14.2.2023 pojede třída Zelená a Žlutá pastelka na výlet na Kvildu.

Budeme odjíždět ze zastávky Za kapličkou v 8:30 hodin a předpokládaný návrat je v 15:30 hodin tamtéž. Děti si s sebou vezmou podepsané boby a náhradní oblečení pro případ promočení. Svačina i oběd je zajištěna ze školky. Dětem dejte do batůžku pití na celý den a malou sladkost. Pokud dětem bývá špatně v autobuse, dejte dětem před cestou Kinedryl a informujte paní učitelky z kmenové třídy.

Cena výletu je 350,- kč. Případné přeplatky po vyúčtování vrátíme nebo převedeme na další akce.

Změny vyhrazeny