Akce na prosinec

Hana Říhová 22.11.2022

Plán akcí na měsíc PROSINEC.

5.12. Mikulášská nadílka v naší školce - děti přijde navštívit Mikuláš, čert a anděl

7.12. Návštěva Prácheňského muzea – tvořivá dilnička ze školky budeme odcházet v 8:30hodin. Děti si s sebou vezmou batůžek s pitím a malou dobrotou. Svačinu budou mít ze školky.
Cena 20,- korun

9.12. Návštěva seniorského domu Světlo - společné posezení s krátkým pásmem písniček a básniček. Návštěva bude v dopoledních hodinách.

12.12. Divadlo v naší školce „Černobílá pohádka“
Cena 60,- korun

14. 12. Vánoční besídka pro rodiče od 15:30 hodin - předvánoční posezení s punčem a kávou.
Děti mohou přinést krabičku s cukrovím na ochutnávku.

Změny vyhrazeny