Třídní Vánoční besídka

Helena Zabilková 15.12.2016

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 22.12. budeme s dětmi místo vyučování mít Vánoční besídku naší třídy. Děti si dnes vylosovaly kamarády, kterým mají vybrat a do čtvrtku přinést dárečky, jak jsme se dohodli do 50,- Kč. Budeme vyrábět svícínek, proto prosím, aby děti v tento den měly: větší jablko, svíčku, mašli, hřebíček, párátka, rozinky (nechám na Vaší fantazii, zda Vás napadne ještě něco jiného). Dále budeme potřebovat hrníček, penál, ŽK. Byla bych moc ráda, kdybyste dětem dali i trochu cukroví.

Děkuji a přeji klidný adventní čas

Helena Šimurdová