Páteční výprava

Helena Zabilková 14.3.2017

Vážení rodiče,

v pátek 17.3. využijeme slibovaného sluníčkového počasí a vydáme se zkoumat jarní přírodu hezky zblízka. První dvě vyučovací hodiny je pro nás připraveno školní kolo matematické soutěže Klokánek a poté vyrazíme ven, našim cílem bude ohrada s daňky a muflony. Dejte proto prosím dětem sportovní oblečení a obutí, do malého batůžku jen penál, ŽK a svačinku, nezapomeňte přibalit nějakou dobrotu i zvířátkům. Vrátíme se v 11:40, oběd i kroužky děti stihnou.

Děkuji Helena Šimurdová