Sportovní turnaje

Eva Moulíková 19.12.2023

V pondělí 18. 12. 2023 se pro žáky 6. a 7. tříd uskutečnil 2. ročník školního turnaje v přehazované. Turnaj probíhal ve dvou kategoriích, chlapci hráli ve velké tělocvičně a dívky v malé. Bojovalo se o „Putovní poháry“. Obě kategorie ovládla třída 7.A, kde žáci obsadili 1. místa. Třída 7.B získala pomyslné stříbro v obou kategoriích.

V podobném duchu se pokračovalo i v úterý 19. 12. 2023. Tentokrát se hrálo o „Putovní pohár v týmové vybíjené“, pro žáky 4. a 5. tříd, kde se jednalo dokonce už o 3. ročník. Závěrečný duel mezi páťáky byl napínavý až do konce, ale 2. místo získala 5.A. Nakonec zvítězila třída 5.B a převzala tak „Putovní pohár“. Všechna družstva si odnesla sladké odměny a diplom z rukou paní zástupkyně.

O pěknou a bouřlivou atmosféru se po oba turnaje starali žáci, kteří se turnajů aktivně nezúčastnili. Funkce rozhodčích se ujali naši deváťáci. I jim patří velké díky. Všem děkujeme za příjemný zážitek a už teď se těšíme na další ročník.

Za organizační tým Radoslav Houdek, Michaela Bicanová, Lenka Titlová