Toulky Pískem

Nikola Šornová 2.9.2020

Dnes 2. 9. 2020 jsme teprve druhý den ve škole a už jsme podnikli malou výpravu. Nejprve jsme navštívili dětské hřiště a poté jsme vyrazili do centra města. Prohlédli jsme si písecký kostel, u kterého jsme si na památku pořídili fotografii, a pokračovali jsme dále. Prošli jsme se na břehu řeky Otavy a vydali se směrem ke Kamennému mostu. Paní učitelka si pro nás nachystala úkoly, kdy jsme měli zakreslovat naši cestu do mapy a poznávat sochy na Kamenném mostě. V polovině cesty nás čekala svačinová pauza u soch z písku, které jsou na druhém břehu Otavy. Cestou zpět jsme procházeli parkem a píseckými uličkami a rádi jsme se vrátili zpět do školy na oběd, pořádně nám vyhládlo... :-)

Vaše 4.A