Vybíjená o putovní pohár

Eva Moulíková 10.3.2023

Ve čtvrtek 9. 3. se konal turnaj ve vybíjené mezi 4. a 5. ročníky. Každá třída si sestavila tým z 5 dívek, 5 chlapců a zvolila si svého kapitána. Role rozhodčích se zhostili naši deváťáci, kterým moc děkujeme za krásný turnaj. Atmosféra byla neuvěřitelná, přišli fandit i žáci z 1. stupně, kteří rozburáceli celou tělocvičnu. Hráči ze 4. ročníků byli malinko v nevýhodě, ale nedali páťákům výhru zadarmo. Občas jim i pěkně "zatopili".  Na 4. místě se tedy umístila 4. A, krásné 3. místo vybojovala 4.B. Závěrečný duel mezi páťáky byl napínavý až do konce, ale 2. místo získala 5. B a zaslouženě zvítězila 5.A a převzala tak „Putovní pohár“. Všechna družstva si odnesla sladké odměny a diplom z rukou paní zástupkyně. Všem děkujeme za příjemný zážitek a už teď se těšíme na další ročník.

Za organizační tým Radoslav Houdek, Michaela Bicanová, Lenka Titlová