Sportovní den

Eva Moulíková 27.6.2023

V pondělí 26. června 2023 se uskutečnil na naší škole druhý ročník sportovního dne, do kterého se zapojily všechny třídy od 1. ročníku až po 8. ročník. Opět, jak tomu bylo v loňském roce, se žáci devátého ročníku stali rozhodčími.

Pro žáky byla připravena, mimo „běžných“ disciplín - skok snožmo, běh na 60 metrů, hod na přesnost, skok do písku, skákání přes švihadlo, dřepy, kliky, vytrvalostní běh a štafetový běh, i Boulderingová a horolezecká stěna, kde si mohli vyzkoušet svou statečnost. Nejlepší Šobrožáci soutěžili celkem o 145 medailí, diplomy a sladké odměny. Všem sportovcům blahopřejeme k vynikajícím výkonům a těšíme se na další ročník.

R. Houdek, M. Bicanová a L. Titlová