Zahájení školního roku ve ŠD

Matěj Venclík 13.9.2018

Školní rok 2018/2019 jsme letos zahájili 3. září, a to ve třídách 1.A, 1.B a 2.A. Zatím nám přeje hezké počasí, a tak se snažíme co nejvíce chodit s dětmi na zahradu. Zde děti hrají nejrůznější míčové hry, jako je fotbal, vybíjená, skáčou přes švihadlo a další. Pravidelně každou středu chodíme na vycházky do lesa, kde stavíme domečky z přírodních materiálů, využíváme sportovní stezku, která je v blízkosti naší školy nebo chodíme krmit zvířátka do lesní obory. Děti pobyt na školní zahradě i středeční vycházky velmi baví a vždy se na venkovní aktivity těší.