Vydařená Zahradní slavnost

Romana Bláhová 16.9.2022

Páteční odpoledne s magickým datem 9.9. patřilo Zahradní slavnosti. Akce byla připravena nejen jako vstup do nového školního roku, ale současně jako jedna z akcí oslav 45. výroční otevření naší školy. Hlavní program měl podobu akademie s vystoupením dětí ze školky a žáků jednotlivých tříd. Roztomilým doplňkem pak bylo taneční vystoupení paní učitelek na motivy muzikálu Rebelové. Pan ředitel byl v závěru veřejně obdarován kremrolovým dortem, protože právě ten den slavil narozeniny.

Kulturní a společenskou část akce doprovázelo nabízené slané i sladké občerstvení, po kterém se jen zaprášilo, a ukázky vybavení Polytechniky. Jedním z očekávaných, ale nevítaných účastníků byl i déšť, naštěstí krátký, který shromáždění zúčastněných spíše stmelil než rozehnal.

Chceme za naši školu a všechny účinkující i organizátory poděkovat ještě jednou všem rodičům a příznivcům, kteří dorazili. Hojnou účast vnímáme jako výraz podpory. Vybrané dobrovolné vstupné se do koruny vrátí do organizace dalších akcí. A budeme moc rádi, když se zase za rok na Zahradní slavnosti 2023 společně sejdeme

Za kolektiv zaměstnanců školy Romana Bláhová