VÁNOČNÍ POSEZENÍ SE SENIORY

Eva Moulíková 8.12.2022

Ve středu 7. 12. 2022 se u příležitosti 45. výročí založení školy uskutečnilo vánoční posezení s bývalými zaměstnanci naší školy. Sešli jsme se ve školní jídelně, která byla nazdobena vánočními výrobky našich žáků. Po úvodním přivítání následovala prohlídky tříd, učeben, školní knihovny, družin i kabinetů. Velký zájem byl o prostory nově zbudovaného polytechnického centra s krásně vybavenými odbornými učebnami, dílnami a inkludovanou třídou.

Poté následovalo kulturní vystoupení našich žáků na téma Advent, vánoční zvyky a tradice.

Zatancovaly také děti z tanečního kroužku a závěr patřil pěveckému kroužku Šobrováček s překrásně zazpívanými koledami.

Senioři se k dětem také přidali a vznikla krásná předvánoční atmosféra, která pokračovala další komunikací. Samozřejmě nechybělo pohoštění pro naše bývalé zaměstnance a také si každý odnesl dárkovou taštičku s dětskými výrobky.

Setkání proběhlo ve velmi příjemné a krásné atmosféře. Sešli se bývalé paní učitelky, páni učitelé, paní vychovatelky, ale i provozní zaměstnanci. Mezi hosty nechyběl ani bývalý pan ředitel Jan Macháček. Vůbec jsme si nevšimli, jak ten čas letí, a venku už byla tma, když se poslední hosté loučili.

Celá akce proběhla ve velmi příjemné i dojemné atmosféře a slíbili jsme si, že bude fajn v této započaté tradici pokračovat.

Takže už teď se těšíme na příští rok, na další vánoční posezení.

Za vedení ZŠ Romana Bláhová